Čas na serveru 15:57:39

Kája Saudek
Tý - grr!

Id: 366801

Tý - grr!

  •  / Tý - grr! / Kája Saudek
  •  / Tý - grr! / Kája Saudek
  •  / Tý - grr! / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr viditelný 31 x 25 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 6949x

Vyvolávací cena:

33 400