Čas na serveru 01:01:32

Kája Saudek
U dálnopisu

Id: 517323

U dálnopisu

  •  / U dálnopisu / Kája Saudek
  •  / U dálnopisu / Kája Saudek

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr listu 21 x 21 cm, značeno a datováno na levé straně, zaskleno

zobrazeno: 245x

Vyvolávací cena:

12 500

2024,09-1,10,21,02,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu