Čas na serveru 09:48:40

Kája Saudek
Vášnivé objetí

Id: 270509

Vášnivé objetí

  •  / Vášnivé objetí / Kája Saudek

kresba/papír, rozměr ve výřezu 15 x 28,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, kresba pro publikaci "Z bájí Saudka Kájí", erotický kalendář pro rok 1998, vydáno nakladatelstvím R3

zobrazeno: 15826x

Vyvolávací cena:
2 800

15 000