Čas na serveru 13:22:25

Kája Saudek
Velechrám jejího těla

Id: 433001

Velechrám jejího těla

  •  / Velechrám jejího těla / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/běloba/tempera/karton, rozměr 70 x 28,5 cm, značeno vlevo dole, rámováno

zobrazeno: 1018x

Vyvolávací cena:

76 000