Čas na serveru 06:15:07

Kája Saudek
Velikonoční nářez

Id: 270508

Velikonoční nářez

  •  / Velikonoční nářez / Kája Saudek

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vytvořeno pro velikonoční vydání erotického časopisu "Nei report"

zobrazeno: 29379x

Vyvolávací cena:

23 000

Příhozy: 49