Čas na serveru 14:17:38

Kája Saudek
Velikonoční nářez

Id: 270508

Velikonoční nářez

  •  / Velikonoční nářez / Kája Saudek

kombinovaná technika/barevná kresba/papír, rozměr ve výřezu 17 x 12,5 cm, neznačeno, paspartováno, zaskleno, rámováno, vytvořeno pro velikonoční vydání erotického časopisu "Nei report"

zobrazeno: 4609x

Vyvolávací cena:

4 100

2020,11-1,09,19,44,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu