Čas na serveru 13:08:53

Kája Saudek
Veselé Vánoce

Id: 378808

Veselé Vánoce

  •  / Veselé Vánoce / Kája Saudek

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 17 x 36,5 cm, značeno a popsáno v ploše, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2547x

Vyvolávací cena:

28 000