Čas na serveru 07:03:08

Kája Saudek
Životopis

Id: 378818

Životopis

  •  / Životopis / Kája Saudek
  •  / Životopis / Kája Saudek
  •  / Životopis / Kája Saudek

kombinovaná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr listu 58,5 x 29 cm, neznačeno, ve spodní části autorův portrét, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 5695x

Vyvolávací cena:

39 500