Čas na serveru 09:08:11

Kája Saudek
Znám jednu dívku ...

Id: 254101

Znám jednu dívku ...

  •  / Znám jednu dívku ... / Kája Saudek

malba/plátno, rozměr vč. rámu 51 x 70,5 cm, popsáno a značeno uprostřed dole, rám součástí malby, malba v ploše lehce poškozená

zobrazeno: 5376x

Vyvolávací cena:

150 000

Účastníci: 20

Příhozy: 63