Čas na serveru 21:23:51

Kamil Kubík
Mistrovství světa ve fotbale

Id: 335404

Mistrovství světa ve fotbale

  •  / Mistrovství světa ve fotbale / Kamil Kubík

tisková technika/papír, rozměr listu 63,5 x 85,5 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno zřejmě 195/300, volně loženo, nerámováno, lehce pomačkané okraje, přiložen autorský poster

zobrazeno: 1466x

Vyvolávací cena:

12 000