Čas na serveru 02:34:29

Kamil Kubík
Návštěva papeže v Newarku

Id: 335401

Návštěva papeže v Newarku

  •  / Návštěva papeže v Newarku / Kamil Kubík

tisková technika/papír, rozměr listu 55,5 x 66 cm, značeno vpravo dole, vlevo dole číslováno 74/100, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1333x

Vyvolávací cena: