Čas na serveru 06:05:25

Kamil Kubík
New York II

Id: 308903

New York II

  •  / New York II / Kamil Kubík
  •  / New York II / Kamil Kubík
  •  / New York II / Kamil Kubík
  •  / New York II / Kamil Kubík

barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 212x

Vyvolávací cena:

4 800

2021,07-1,12,19,36,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu