Čas na serveru 00:37:34

Kamil Kubík
New York II

Id: 308903

New York II

  •  / New York II / Kamil Kubík
  •  / New York II / Kamil Kubík
  •  / New York II / Kamil Kubík
  •  / New York II / Kamil Kubík

barevná litografie/papír, rozměr tisku 51 x 80,5 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1178x

Vyvolávací cena:

21 000