Čas na serveru 01:30:30

Kamil Lhoták
Aeroplán nad nádrží

Id: 461007

Aeroplán nad nádrží

  •  / Aeroplán nad nádrží / Kamil Lhoták

serigrafie/papír, rozměr listu 29,5 x 21 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo

zobrazeno: 2640x

Vyvolávací cena:

10 500