Čas na serveru 21:22:18

Kamil Lhoták
Anička skřítek a slaměný Hubert

Id: 441802

  •  / Anička skřítek a slaměný Hubert / Kamil Lhoták

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 36 x 25,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno (podle námětu Vítězslava Nezvala)

zobrazeno: 1066x

Vyvolávací cena:

25 000