Čas na serveru 17:40:29

Kamil Lhoták
Balón

Id: 2433

Balón

  •  / Balón / Kamil Lhoták
  •  / Balón / Kamil Lhoták
  •  / Balón / Kamil Lhoták
  •  / Balón / Kamil Lhoták

akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 9 x 14 cm, signováno vpravo dole, datováno 79, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav, přiloženo potvrzení pravosti od Dr. Františka Dvořáka z roku 2000

zobrazeno: 4831x

Vyvolávací cena:

33 000