Čas na serveru 07:42:16

Kamil Lhoták
Balón a letadla

Id: 192102

Balón a letadla

  •  / Balón a letadla / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 21,5 cm, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, konzultováno s Ing. L. Šteffkem autorem publikace Kamil Lhoták Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby

zobrazeno: 5760x

Vyvolávací cena:

78 777

Účastníci: 19

Příhozy: 68