Čas na serveru 20:49:58

Kamil Lhoták
Balón nad horami

Id: 214902

Balón nad horami

  •  / Balón nad horami / Kamil Lhoták

lept/papír, rozměr leptu 42,5 x 28 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, oděrky na rámu

zobrazeno: 2142x

Vyvolávací cena:

22 000