Čas na serveru 00:45:43

Kamil Lhoták
Balón ve skalnaté krajině

Id: 461008

Balón ve skalnaté krajině

  •  / Balón ve skalnaté krajině / Kamil Lhoták

serigrafie/papír, rozměr listu 25 x 17 cm, značeno a datováno v tisku, značeno tužkou vpravo dole, volně loženo

zobrazeno: 1945x

Vyvolávací cena:

7 000