Čas na serveru 12:33:03

Kamil Lhoták
Balon Viktora Huga v noci

Id: 399501

Balon Viktora Huga v noci

  •  / Balon Viktora Huga v noci / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 39 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2507x

Vyvolávací cena:

19 000