Čas na serveru 07:10:59

Kamil Lhoták
Barel

Id: 474604

Barel

  •  / Barel / Kamil Lhoták
  •  / Barel / Kamil Lhoták
  •  / Barel / Kamil Lhoták

kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 16 x 13,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1273x

Vyvolávací cena:

41 100