Čas na serveru 09:45:22

Kamil Lhoták
Červený míč a cesta

Id: 83501

Červený míč a cesta

  •  / Červený míč a cesta / Kamil Lhoták

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 12 x 18 cm, signováno vlevo dole, datováno 24. 6. 1973, v dataci odloupnutá barva, paspartováno, zaskleno, rámováno, uvedeno v monografii Kamila Lhotáka "Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby" str. 341, vystaveno na výstavě v Liberci v roce 1977

zobrazeno: 3278x

Vyvolávací cena:
20 000

26 000