Čas na serveru 22:25:23

Kamil Lhoták
České středohoří

Id: 172701

České středohoří

  •  / České středohoří / Kamil Lhoták

suchá jehla/papír, rozměr tisku 20 x 48,5 cm, nesignováno, číslováno 11/20 vlevo dole, na zadní straně pozůstalostní razítko autora, podepsané synem, paspartováno, zaskleno UV sklem, rámováno

zobrazeno: 3553x

Vyvolávací cena:

16 000