Čas na serveru 23:08:07

Kamil Lhoták
Chlapec za dveřmi

Id: 315306

Chlapec za dveřmi

  •  / Chlapec za dveřmi / Kamil Lhoták

barevná kresba/papír, rozměr listu 14 x 7 cm, neznačeno, jedná se o ilustraci ke knize Jana jde do školy viz foto, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1754x

Vyvolávací cena:

9 000