Čas na serveru 23:59:06

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 246702

Cycles Alcyon

  •  / Cycles Alcyon / Kamil Lhoták

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 53 x 63,5 cm, autorský tisk, značeno vpravo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 7996x

Vyvolávací cena:

90 000

Účastníci: 18

Příhozy: 102