Čas na serveru 22:20:21

Kamil Lhoták
Cycles Alcyon

Id: 322601

Cycles Alcyon

  •  / Cycles Alcyon / Kamil Lhoták

barevná litografie/papír, rozměr ve výřezu 50 x 61 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, původní pasparta, sklo i polep, majitel zakoupil přímo u autora

zobrazeno: 7766x

Vyvolávací cena:

71 000

Účastníci: 21

Příhozy: 83