Čas na serveru 09:02:20

Kamil Lhoták
Dívka s míčem

Id: 1558

Dívka s míčem

  •  / Dívka s míčem / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/papír, rozměr listu 22,5 x 21 cm, nesignováno, ilustrace pro knihu Karla Sýse, získáno z Albatrosu, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2651x

Vyvolávací cena:
20 000

20 000

2.12.2014, 21:24:00

1.12.2014 14:17 20 000 Kč