Čas na serveru 21:35:30

Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku

Id: 182807

Dívka v kloboučku

  •  / Dívka v kloboučku / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23 x 17,5 cm, signováno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2022x

Vyvolávací cena:

28 000

Příhozy: 52