Čas na serveru 07:59:03

Kamil Lhoták
Dívka v kloboučku

Id: 369206

Dívka v kloboučku

  •  / Dívka v kloboučku / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 15,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno

zobrazeno: 756x

Vyvolávací cena:

3 900