Čas na serveru 13:53:28

Kamil Lhoták
Dopad

Id: 252003

Dopad

  •  / Dopad / Kamil Lhoták
  •  / Dopad / Kamil Lhoták
  •  / Dopad / Kamil Lhoták

kombinovná technika/akvarel/tuš/papír, rozměr ve výřezu 14,5 x 11 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní majitel autorovým osobním přítelem

zobrazeno: 5500x

Vyvolávací cena:

26 000