Čas na serveru 11:53:02

Kamil Lhoták
Dva balóny

Id: 375003

Dva balóny

  •  / Dva balóny / Kamil Lhoták
  •  / Dva balóny / Kamil Lhoták
  •  / Dva balóny / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 23,5 x 16,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1150x

Vyvolávací cena:

20 000

Příhozy: 48