Čas na serveru 16:04:20

Kamil Lhoták
Dva chlapci

Id: 2398

Dva chlapci

  •  / Dva chlapci / Kamil Lhoták

suchá jehla/papír, velikost tisku 24,5 x 17,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1947, vlevo dole č. 20/20, lehce ohnutý roh, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 1923x

Vyvolávací cena: