Čas na serveru 02:40:45

Kamil Lhoták
Dýmka strýce Bonifáce

Id: 335704

Dýmka strýce Bonifáce

  •  / Dýmka strýce Bonifáce / Kamil Lhoták

publikovaná kresba tuží/papír, rozměr listu 22,5 x 21 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, přiložena kniha Františka Pilaře

zobrazeno: 1555x

Vyvolávací cena:

10 000