Čas na serveru 01:07:12

Kamil Lhoták
Freres Lissac

Id: 358801

Freres Lissac

  •  / Freres Lissac / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 31,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1378x

Vyvolávací cena:

11 000