Čas na serveru 00:05:40

Kamil Lhoták
Gaz de France

Id: 59501

Gaz de France

  •  / Gaz de France / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 33,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 65, vlevo dole č. 20/50, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav, dílo pochází z pozůstalosti Anny Endrštové, přítelkyně Kamila Lhotáka

zobrazeno: 4137x

Vyvolávací cena:

41 000

Příhozy: 58