Čas na serveru 23:34:57

Kamil Lhoták
Hangár

Id: 281206

Hangár

  •  / Hangár / Kamil Lhoták
  •  / Hangár / Kamil Lhoták
  •  / Hangár / Kamil Lhoták
  •  / Hangár / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 20 x 32,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 7642x

Vyvolávací cena:
2 800

18 002