Čas na serveru 12:48:31

Znalec na telefonu 602 308 275

Kamil Lhoták
Jehlan a kužel

Id: 61202

Jehlan a kužel

  •  / Jehlan a kužel / Kamil Lhoták

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 13,5 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 1970, zcela původní adjustace vložená do nového rámu, na zadní straně zbytek razítka ČFVU, zaskleno, zcela původní stav

zobrazeno: 4258x

Vyvolávací cena:
60 000

121 000