Čas na serveru 16:17:11

Kamil Lhoták
Kapitánu Hurikánovi se zježily vlasy

Id: 247602

  •  / Kapitánu Hurikánovi se zježily vlasy / Kamil Lhoták

tuž/papír, rozměr listu 25,1 x 20,5 cm, neznačeno, volně loženo, nerámováno, publikováno v knize Františka Pilaře "Dýmka strýce Bonifáce" str. 179, kniha přiložena

zobrazeno: 2248x

Vyvolávací cena:

7 500