Čas na serveru 11:50:33

Kamil Lhoták
Kavárna

Id: 134102

Kavárna

  •  / Kavárna / Kamil Lhoták
  •  / Kavárna / Kamil Lhoták
  •  / Kavárna / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé

zobrazeno: 307x

Vyvolávací cena:

8 000

2018,05-1,17,21,27,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 500 Kč

Přihazovat do limitu