Čas na serveru 15:38:09

Kamil Lhoták
Kavárna

Id: 134102

Kavárna

  •  / Kavárna / Kamil Lhoták
  •  / Kavárna / Kamil Lhoták
  •  / Kavárna / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuž/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 20 x 12,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 56, původní paspartování, zasklení a rámování novodobé

zobrazeno: 1185x

Vyvolávací cena:

49 000

Příhozy: 57