Čas na serveru 18:22:38

Kamil Lhoták
Konvolut tří kusů

Id: 218703

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / Kamil Lhoták

suchá jehla/papír, rozměr ve výřezu každého 8,8 x 5,2 cm, vše signováno, datováno, číslováno viz foto,slepotiskové razítko LYRA PRAGENSIS, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 4296x

Vyvolávací cena:

22 000