Čas na serveru 16:51:24

Kamil Lhoták
Konvolut tří kusů: Závody motocyklů

Id: 2422

  •  / Konvolut tří kusů: Závody motocyklů / Kamil Lhoták

suchá jehla/papír, vše signováno vpravo dole, datováno 50, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno; 1) rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, č. 2/3; 2) rozměr ve výřezu 11 x 12 cm, č. 3/3; 3) rozměr ve výřezu 10,5 x 11,5 cm, č. 3/3

zobrazeno: 2779x

Vyvolávací cena:

38 500

Příhozy: 61