Čas na serveru 16:30:19

Kamil Lhoták
Koule a kopec s vlajkou sedmdesátin

Id: 384109

  •  / Koule a kopec s vlajkou sedmdesátin / Kamil Lhoták

zinkografie/akvarel/papír, rozměr ve výřezu cca 8,5 x 12,5 cm, značeno a datováno v tisku vlevo dole, tužkou vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 3680x

Vyvolávací cena:

7 000