Čas na serveru 08:57:04

Kamil Lhoták
Krajina

Id: 294501

Krajina

  •  / Krajina / Kamil Lhoták
  •  / Krajina / Kamil Lhoták
  •  / Krajina / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuž/pastel, rozměr ve výřezu 12 x 20,5 cm, značeno vlevo dole s datací, paspartováno, zaskleno, rámováno,

zobrazeno: 6259x

Vyvolávací cena:

19 000