Čas na serveru 15:51:27

Kamil Lhoták
Krajina s barelem a balonem

Id: 18733

Krajina s barelem a balonem

  •  / Krajina s barelem a balonem / Kamil Lhoták

litografie/papír, velikost tisku 16 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 75, vlevo dole č. 38/120, volně loženo, nerámováno, původní stav

zobrazeno: 3796x

Vyvolávací cena:

10 000