Čas na serveru 21:17:01

Kamil Lhoták
Krajina s kuželem

Id: 252002

Krajina s kuželem

  •  / Krajina s kuželem / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 14 x 22,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní majitel autorovým osobním přítelem

zobrazeno: 7085x

Vyvolávací cena:

38 000