Čas na serveru 06:38:56

Kamil Lhoták
Let balonu

Id: 817

Let balonu

  •  / Let balonu / Kamil Lhoták
  •  / Let balonu / Kamil Lhoták
  •  / Let balonu / Kamil Lhoták
  •  / Let balonu / Kamil Lhoták
  •  / Let balonu / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr 35,5 x 24 cm, signováno vpravo dole tužkou Kamil Lhoták, datováno 84, vlevo dole č. 198/200, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 2924x

Vyvolávací cena:

10 000