Čas na serveru 07:45:19

Kamil Lhoták
Letadlo

Id: 214903

Letadlo

  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták

lept/papír, rozměr leptu 40 x 29,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno muzeálním sklem, rámováno

zobrazeno: 2685x

Vyvolávací cena:

18 500