Čas na serveru 21:30:59

Kamil Lhoták
Letadlo

Id: 391203

Letadlo

  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 9 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 2034x

Vyvolávací cena:

11 507