Čas na serveru 05:57:46

Kamil Lhoták
Letadlo

Id: 391203

Letadlo

  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták
  •  / Letadlo / Kamil Lhoták

litografie/papír, rozměr ve výřezu 16 x 9 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 998x

Vyvolávací cena:

2 900

2022,11-1,28,19,32,00

Pro přihazování se musíte přihlásit

minimální příhoz 100 Kč

Přihazovat do limitu