Čas na serveru 12:16:04

Kamil Lhoták
Letadlo a loď

Id: 252004

Letadlo a loď

  •  / Letadlo a loď / Kamil Lhoták

kresba tuží/papír, rozměr ve výřezu 9,5 x 13 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 10011x

Vyvolávací cena:

21 000