Čas na serveru 21:14:51

Kamil Lhoták
LLoyd Italiano

Id: 45701

LLoyd Italiano

  •  / LLoyd Italiano / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13,5 x 9 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, nově rámováno

zobrazeno: 2895x

Vyvolávací cena:

10 500