Čas na serveru 02:06:25

Kamil Lhoták
Míč a červený objekt

Id: 264404

Míč a červený objekt

  •  / Míč a červený objekt / Kamil Lhoták

kombinovaná technika/tuš/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 13 x 17,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, nově paspartováno, zaskleno, rámováno, přiloženo písemné potvrzení pravosti díla Ing. Liborem Šteffkem, MBA

zobrazeno: 2159x

Vyvolávací cena:

26 000

Příhozy: 48