Čas na serveru 00:09:48

Kamil Lhoták
Motocykl a dvojplošník u továrního komínu

Id: 384108

  •  / Motocykl a dvojplošník u továrního komínu / Kamil Lhoták

serigrafie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 889x

Vyvolávací cena:

22 000